B2B Sosyal Medya ve Dijital 

 

B2B şirketlere sosyal medya iletişim hizmeti ve dijital pazarlama iletişimi kapsamında stratejik danışmanlık veriyoruz.

 

B2B Sosyal Medya

16 yıldır TV ve dijital için binlerce röportaj yaptığımız, video içerikler oluşturduğumuz B2B şirketler için sosyal medya yönetimi gerçekleştiriyoruz.

B2B pazarlama iletişiminin dinamiklerinin farklı olduğunu biliyoruz. Sizin için en uygun dijital mecraları belirleyip, doğru içerik stratejileri geliştiriyoruz.

B2B şirketler için sosyal medya stratejimizin temelinde video içerikler var. Şirket yöneticileriyle röportaj, video bülten, etkinlik, ürün filmi gibi pek çok konuda ihtiyaç duyulan tüm dillerde video içerikler oluşturuyor, Türkiye’de ve globalde hedef kitlenize ve eko-sisteminize katma değer sağlayacak etkileşimler hedefliyoruz.

 

 

B2B Dijital Reklam Yönetimi

Şirketinizin pazarlama ve iletişim stratejisine uygun sosyal medya reklamlarınızı yönetiyor optimize ediyor ve raporluyoruz.

Markanızın ve hizmetlerinizin doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlayacak sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin) ve Google Adwords reklam stratejileri geliştiriyoruz. Detaylı hedefleme özelliğini kullanarak, hedef Pazar ve kitlenize özel reklam gösterimi sağlıyoruz.